• photo03.jpg
  • photo05.jpg
  • photo08.jpg
  • photo09.jpg
  • photo07.jpg
  • photo06.jpg

Lansare site Giroceana.ro

Societatea noastra s-a infiintat in urma cu 10 ani, initial pentru a asigura transportul pe rutele Giroc-Timisoara, Chisoda-Timisoara si retur, dar cu timpul, pe baza dezvoltarii comunitatii noastre, respectiv pentru a asigura un nivel de civilizatie in pas cu cerintele actuale ale locuitorilor din Giroc si Chisoda, am fost nevoiti sa diversificam obiectul de activitate.
 
Mergand in aceasta directie, pentru a putea fi mai aproape de dvs., pentru a putea comunica si a raspunde mai usor problemelor dvs., am lansat site-ul www.giroceana.ro. Un site interactiv, actualizat si complex, care va va tine la curent cu activitatea pe care o desfasuram si va  va usura obtinerea de informatii utile despre transportului in comun, respectiv serviciul apa-canal din comuna noastra. Totodata, interesati fiind de rezolvarea propunerilor in cel mai scurt timp, am alocat o sectiune pe site, unde aveti a posibilitatea sa transmiteti usor propunerile si sesizarile dvs.
 
Va invitam asadar sa ne vizitati site-ul, si speram totodata ca acest instrument modern de comunicare sa raspunda cerintelor dvs.

Dacian Marinescu
director Giroceana SRL

 

Telefon deranjamente

NON-STOP
0800800138
TELVERDE

sau

0752192848

Telefon telecitire

0800800136
TELVERDE

orele 08.00-16.00
intre 20-31 ale fiecarei luni

Telefon casierie

0256395978

orar 08.00 - 18.00

 

Linkuri utile
Primaria Comunei Giroc
Site-ul oficial al primariei comunei Giroc.
GirocChisoda.com
Site-ul comunitatii online a locuitorilor din Giroc si Chisoda.
Vizitatori Online
Avem 4 vizitatori online